Dejte nám své +

Vyklízení půd

Za dlouhá léta se na půdách nashromáždí tolik nepotřebných věcí, které nás dostanou do situace, kdy nezbývá nic jiného než půdní prostory vyklidit.

Vyklídíme z Vaší půdy nepotřebné věci, případně i zlikvidujeme. Vyklízíme také půdy pro přípravu k renovaci. Naše služby jsou levné a kvalitní.

Odklidíme Vám z půdy nepotřebné harampádí, s cennostmi zacházíme šetrně. Vyklidíme starý a dosloužilý nábytek, staré oblečení, knihy, časopisy, stará kamna, spotřebiče, boilery, ledničky, pračky, sušičky, prostě vše, co se na Vaší půde za dlouhá léta nashromáždilo.

Cena vyklízení půd

Stejně jako u všech ostatních služeb není možné určit přesnou cenu okamžitě. Během telefonátu (stačí nám poslat krátkou SMS zprávu, zpětně Vám zavoláme) můžeme zhruba odhadnout, na kolik vyklízení půdy přijde, nicméně konečnou a již neměnnou cenu Vám sdělímepři prohlédnutí prostor.

Související vyklízecí služby:

vyklízení pozůstalosti, vyklízení sklepů, vyklízení


Vyklízení půd pro rekonstrukce

Dospěli jste k rozhodnutí rekonstrukce domu? Rádi byste zužitkovali půdní prostory, které se staly skladištěm nepotřebných věci, co z půdy činí doslova nebezpečnou džungli.

Pomůžeme Vám. Hravě si poradíme se vším, co Vaše půda před zraky druhých ukrývá. I těžká břemena pro nás nejsou překážkou.

Vyklidíme Vaši půdu, aby byl dům připraven k řádné rekonstrukci.

Více o vyklízení půdy